Lista aktualności Lista aktualności

Wreszcie mogliśmy pobiegać!

Po rocznej przerwie Bieg w Naturze powrócił do wołowskich lasów!🌳 🏃

 
 
 
Ostatnia sobota października upłynęła nam pod znakiem biegowych emocji. Na szkółce leśnej w Tarchalicach odbyła się szósta edycja Biegu w Naturze Nadleśnictwa Wołów.
W ostatnich latach jest to jeden z nieodłącznych elementów imprez biegowych na naszym terenie.
Bieg odbył się na dystansie ćwierć oraz półmaratonu. Trasa biegu prowadziła przez lasy, starorzecza, łąki i bagna na obszarze Natura 2000 „Łęgi Odrzańskie” na terenie Leśnictwa Tarchalice i Dębno
 
Uczestnicy nie kryli zadowolenia, że znów mogą stanąć w szranki w naszym biegu. Równolegle podczas imprezy można było zajrzeć na stoiska pszczelarzy, kół łowieckich, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, Zakładu Karnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Doliny Baryczy oraz Nadleśnictwa Wołów.
 
Po finiszu na biegaczy czekał ciepły posiłek  a po nim dekoracja z nagrodami Na wszystkich biegaczy czekały pamiątkowe medale. Zwycięzcy odebrali statuetki oraz nagrody rzeczowe.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji szóstej edycji Biegu w Naturze  Przede wszystkim jednak serdecznie dziękujemy biegaczom, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że bieg przyniósł Wam miłe wspomnienia i satysfakcję z osiągniętych wyników  Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok!